Spodnie dla modnego chłopca – wiosna 2018

Kupowanie ubrań dla małych mężczyzn nie jest prostym zadaniem. O ile kilkuletnie maluchy nie mają swoich upodobań i liczy się dla nich przede wszystkim wygoda, to starsze dzieci kształtują swój niepowtarzalny styl. Warto kontrolować ten proces, ale dajmy dziecku odrobinę swobody. Niech samodzielnie zdecyduje o ulubionym fasonie, czy też kolorze. Odpowiednie modele spodni chłopięcych jak te: https://bananakids.pl/chlopiece-spodnie-jeansy powinny wpasowywać się w aktualne trendy.

Jeansy czy dresy?

Spodnie dresowe uwielbiane są przez niemal każdego. Niestety nie pasują one na każdą okazję. Warto zostawić je na wypad z kolegami lub na boisko. Do szkoły lepiej wybrać coś bardziej eleganckiego.

eleganckie spodnie dla chłopca

Spodnie jeansowe nie muszą być niewygodne. Dostępne są modele wyjątkowo miękkie oraz elastyczne. Nawet typowe rurki nie będą krępować dziecka podczas codziennych czynności.

A może moro?

Wojskowe wzory to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Będą towarzyszyć nam jeszcze przez długi czas. Spodnie baggy moro to doskonała opcja na ciepły dzień. Chłopiec będzie prezentował się w nich wyśmienicie. Wystarczy tylko prosta bluza w jednolitym kolorze, a komplet do szkoły gotowy. Wbrew pozorom spodnie ze wzorem nie są trudne do zestawienia, a stylizacja wygląda znacznie ciekawiej.

Dodaj komentarz