Jaki są zastosowania pieluch tetrowych?

Na pieluchy tetrowe nie trzeba decydować się jedynie w celu przewijania dziecka, ale można je wykorzystać w inny sposób. Takie wyroby są wielofunkcyjne. Uniwersalne pieluchy tetrowe kolorowe (takie np. https://mrbobas.pl/pieluchy-tetrowe) można używać choćby w formie kocyka.
Do zastosowań pieluch tetrowych można zaliczyć:
– możliwość wyścielenia dna wanienki
– wycieranie twarzy dziecka
– wykorzystanie, gdy dziecku się ulewa poprzez podłożenie pieluchy pod głowę
– możliwość wykorzystania jako miękkiego elementu, które dziecko przytula podczas snu.

Jak zakłada się pieluchy tetrowe?


Rodzie mogą wykorzystywać różne sposoby zakładania pieluch. Jedną z takich metod jest złożenie pieluchy na pół, co pozwala na utworzenie trójkąta. Natomiast druga powinna być złożona w prostokąt. Na jeden z wierzchołków trójkąta, który skierowany jest w stronę składającego pieluchę, nakłada się pieluchę złożoną w prostokąt. Następnie kładziemy na pieluchach dziecko, a prostokątną pieluchą oraz dolny róg trójkątnej przekłada się przez nogi niemowlęcia. Pozostałe boki wykorzystywane są do owinięcie brzucha. Jeśli tetrowe pieluchy dla niemowlaka mają nie przeciekać wówczas można wykorzystać dodatkowo choćby pieluchomajtki.

Ceny pieluch


Na rynku pieluch tetrowych można spotkać się z bardzo różnymi cenami. Wiele zależy między innymi od rozmiaru oraz gramatury produktu. Te cechy w największym stopniu będą wpływały na jakość wykonania wykonanych tetry produktów. Jeśli pozyskuje się pieluszki z tetry, na których zastosowano różne, skomplikowane wzory wówczas ich cena może być wysoka. Markowe produkty o wyjątkowym wyglądzie mogą kosztować nawet kilkadziesiąt złotych. Najtańsze produkty można znaleźć już w cenach dwóch złotych.